Kilka słów o nas

Firma UNIMAR istnieje od 1991 r zajmując się usługami instalacji teletechnicznych. Współpracujemy z dostawcami urządzeń klimatyzacyjnych wychodząc na przeciw potrzeb naszym klientom i dobierając urządzenia dla ich oczekiwań. 

Posiadamy certyfikaty Urzędu Dozoru Technicznego ( UDT nr. FGAZ-)/27/00251/21). Działamy na terenie Warszawy i okolic z możliwością wykonywania zleceń na terenie
całego kraju.
Ceny urządzeń oraz materiałów instalacyjnych oraz kosztów montażu ustalamy indywidualnie po wykonaniu oględzin technicznych w oparciu o aktualne cenniki urządzeń
i materiałów .

klimatyzacja zbawieniem na upalne dni

Od marca do września dni są dłuższe, a temperatury coraz wyższe. Warto wtedy pomyśleć o montażu klimatyzacji, by zapewnić idealną i komfortową temperaturę, niezależnie od pory roku i dnia.
Klimatyzacja to dobre rozwiązanie, które pozwala przygotować się do wysokich temperatur. Jest to rozwiązanie, które nie tak dawno było luksusem, a dziś jest dostępne dla każdego. Coraz więcej osób korzysta z dobrodziejstw domowej klimatyzacji. Na rynku dostępnych jest wiele typów klimatyzatorów, które będą pasować do każdego mieszkania czy biura.